10/21/12 19:09

Интригата в първенството остава: "Лудогорец" се препъна във Враца

Враца /КРОСС/ Лудогорец загуби първи точки за новия сезон в „А” група. Това се случи в 9-ия кръг, а непобедим се оказа "Ботев" (Враца). Срещата между двата тима завърши 1:1. "Лудогорец" взе инициативата още от самото начало на срещата. В 12-ата минута Станислав Генчев завърши с изстрел комбинация между Гъргоров и Марселиньо, но вратарят Михаил Иванов спаси. Само две минути по-късно обаче младият страж на врачани нямаше никакъв шанс, след като Мирослав Иванов проби до аутлинията и върна топката към точката за изпълнение на дузпа. Оттам опитният Генчев без проблеми я прати в мрежата. След гола домакините опитаха да създадат положения пред вратата на Чворович, но реално имаха едва една прилична атака