10/27/12 18:59

Бербатов спукал ребро на мача с Рединг?

berbatov 300x182 Бербатов спукал ребро на мача с Рединг?Нападателят на Фулъм Димитър Бербатов е получил контузия по време на днешното гостуване на отбора на Рединг.

Мениджърът на Фулъм Мартин Йол разкри, че основният му нападател може би е със спукано ребро след равенството 3:3.

По време на мача на няколко пъти се видя, че българинът се държеше за гърба, но въпреки това той остана на терена през всичките 90 минути.

Йол разкри, че на полувремето 31-годишният благоевградчанин е получил обезболяваща инжекция, за да завърши срещата.

„Беше трудно, защото мисля, че Бербатов спука ребро“, каза холандският наставник. „Помислихме, че може би ще се наложи да го извадим на почивката, но в крайна сметка му бихме инжекция и той продължи“, каза още Мартин Йол./КРОСС/

bookmark Бербатов спукал ребро на мача с Рединг?svejo Бербатов спукал ребро на мача с Рединг?google Бербатов спукал ребро на мача с Рединг?delicious Бербатов спукал ребро на мача с Рединг?stumbleupon Бербатов спукал ребро на мача с Рединг?facebook Бербатов спукал ребро на мача с Рединг?Сподели