10/29/12 12:50

Джерард: Трудно ми е да обясня решението на съдията

Капитанът на Ливърпул Стивън Джерард заяви, че е изумен от решението на съдията по време на мърсисайдското дерби срещу Евертън. Двубоят на „Гудисън парк“ завърши наравно 2:2, а в 94-ата минута, страничният рефер отмени редовен гол на Суарес, като по този начин лиши „червените“ от трите точки. „Гледах отново гола на Суарес и можем само да съжаляваме, защото това си беше чист гол. Трябваше да спечелим трите точки, а не само една. Няма никаква засада и трудно мога да обясня ситуацията. Единственият човек, който може да обясни това е може би страни...