11/04/12 09:49

Дунав излиза срещу миналогодишния шампион в "Еврокъп" в четвъртък

На 8-ми ноември (четвъртък) в зала "Дунав" от 18.30 часа, "сините феи" ще изиграят може би най-тежкия си мач за сезона. Момичетата на Георги Божков ще излязат срещу шампиона на турнира „ФИБА Еврокъп“ за миналата година - Динамо Курск. След доброто представяне на „Дунав 8806“ в първата среща от група F на турнира Еврокъп, като гости на „Боташспор“, Турция, нашите шампионки ще срещнат още един класен отбор. В Адана 4 точки не достигнаха на дунавки, и в предстоящия мач те отново ще играят за победа. „Не си правим никакви илюзии," сподели старши-тр...