11/04/12 16:40

Левски победи Миньор Перник

Левски разгроми Миньор Перник с 4:0 в мач от 11-ти кръг на А група и оглави класирането в шампионата, предаде БГНЕС. Гостите поведоха с 1:0 още в 14-та минута след автогол на Бумела. До ситуацията се стигна, след като Старокин центрира отляво и в опита си да изчисти играчът на перничани насочи топката в долния десен ъгъл на вратата си. До края на полувремето "сините" увеличиха преднината си на 2:0, след като Базил де Карвальо успя да отбележи в 41-та минута. Устремът на Левски се пренесе и във втората част на мача и само четири минути след почивката Гаджев оформи класически резултат 3:0 в полза на столичани. Десет минути по-късно след асистенция на Жоао Силва Рамос добави още един гол, с което резултатът стана 4:0. Изпълнителният директор на Миньор Перник генерал Йордан Димитров реши да ...