11/04/12 15:43

Хандбал: Дъжд от картони в Плевен, „Поморие“ – „Т&С Шугър“ 26:29

Handball 300x207 Хандбал: Дъжд от картони в Плевен, Поморие   Т&С Шугър 26:29„Такова чудо в хандбала през последните 40 години не бях виждал“. Така коментира загубата на поморийския отбор ст. треньорът Щерион Василев. В мач от ІV-я кръг на А РХГ – жени, игран в Плевен, „Поморие“ загуби от местния „Т&С Шугър“ при краен резултат 29:26. Срещата на полувремето приключи при равен резултат – 14:14. Гостенките обаче получиха 4 червени картона и то остриетата Татяна Гафорова, Петя Митева, Росица Ерменлиева и Стефка Георгиева. Два жълти картона получиха и треньорите Щерион Василев и Александра Василева.
„Въпреки, че не останаха състезатели, защото се чудих кой да вкарам, три минути преди края на мача попаденията на двата отбора бяха изравнени – 25:25. При този резултат играхме около 7 – 8 минути, дори можехме да спечелим, но недоумявам от съдийските решения и този дъжд от картони“, коментира Щерион Василев и добави, че като се събере времето за наказания излиза, че поморийки са играли цяло полувреме с човек по-малко.
След този кръг „Поморие“ е на 4-то място във временото класиране с 2 победи и 2 загуби.

В следващия V-ти кръг поморийки ще играят срещу „Шумен 98″ на 10 ноември 2012г. (събота) от 14.00 часа в спортната зала на „Гранд хотел Поморие“ .

Хандбал: Дъжд от картони в Плевен, Поморие   Т&С Шугър 26:29

bookmark Хандбал: Дъжд от картони в Плевен, Поморие   Т&С Шугър 26:29svejo Хандбал: Дъжд от картони в Плевен, Поморие   Т&С Шугър 26:29google Хандбал: Дъжд от картони в Плевен, Поморие   Т&С Шугър 26:29delicious Хандбал: Дъжд от картони в Плевен, Поморие   Т&С Шугър 26:29stumbleupon Хандбал: Дъжд от картони в Плевен, Поморие   Т&С Шугър 26:29facebook Хандбал: Дъжд от картони в Плевен, Поморие   Т&С Шугър 26:29Сподели