11/08/12 22:00

Манолев игра 75 минути при загуба от АИК, Кавани вкара 4 на Днипро

Българският национал Станислав Манолев игра 75 минути за своя ПСВ Айндховен при гостуването на АИК в Стокхолм. Десният бек започна един от редките си мачове като титуляр през този сезон, но не успя да помогне на „филипсите“ за нещо от загуба. Българинът бе заменен четвърт час преди края, като на негово място се появи Мемфис Дипай. Двубоят на стадион „Росунда“ започна отлично за домакините, които успяха да поведат в резултата още при първото си по-сериозно положение пред вратата на ПСВ. Попадението, което в крайна сметка се оказа и решаващо за к...