11/10/12 21:28

Баскетболистите на Берое удариха Черноморец в Бургас

В Бургас Черноморец загуби от Берое (Стара Загора) с 67:70 (21:20, 10:23, 25:8, 11:19) точки. Срещата премина през доста обрати и размени на водачеството. На почивката Берое водеше с 12 точки - 43:31. Домакините изиграха силна трета част и водеха две минути преди сирената. 25 секунди преди края резултатът бе равен, а тогава Сергей Цветков отбеляза за Берое. В ответната атака Иво Славчев пропусна, а до края старозагорци съумяха да запазят преднината си. Реджи Холмс с 21 точки бе най-резултатен за победителите. Уил Уокър добави 11 точки, 9 ...