11/10/12 18:28

Бербатов с два гола и асистенция, Арсенал - Фулъм 3:3

Димитър Бербатов се разписа във врата на Арсенал, след като преди това започна като титуляр за Фулъм при гостуването на Емирейтс в лондонския сблъсък от 11-ия кръг на Висшата лига. Българинът бе точен с глава в 29-та минута, когато намали за 2:1. домакините преди това поведоха чрез Жиру и Подолски. В 40-та минута след отличен пробив отдясно, българинът качи топката на главата на Алекс Качаниклич, който с глава почти от дузпата насочи перфектно, за да вкара за 2:2. В средата на второто полувреме Бербатов вкара за 3:2 от дузпа, отсъдена за наруше...