11/10/12 19:56

Лил се утеши със скромна победа в Лига 1 след погрома от Байерн

Лил частично се реваншира на феновете си за унизителното 1:6 срещу Байерн Мюнхен в Шампионската лига през седмицата, след като победи Брест с минималното 1:0 в 12-ия кръг на Лига 1. Така „кучетата“ увеличиха серията си от срещи без загуба в първенството на 5, като само един от двубоите е приключил при равенство (1:1 срещу Бордо в 9-ия кръг). На „Стад Лил-Метропол“ играчите на Руди Гарсия се хвърлиха в атака още от първите минути, като през всичките 90 минути имаха почти тотален контрол над топката. Димитри Пайе, Нолан Ру и Флоран Балмон опитаха...