11/10/12 21:48

Новакът Пирин отупа Локо София с два бързи гола

Новакът Пирин Гоце Делчев победи с 2:0 Локомотив София в мач от 12-ия кръг на шампионата. Домакините се наложиха с два бързи гола през втората част, за да задълбочат кризата в тима на столичните „железничари“. През първото полувреме двата тима не успяха да се затруднят сериозно, като положенията пред двете врати почти липсваха. В 9-ата минута, домакините от Пирин имаха добра възможност, но ударът на капитана Лазаров бе отлично отразен от стража на гостите. Десет минути по-късно, Лапантов пробва да изненада Галев с далечен шут, но шансът ...