11/10/12 21:43

Радо Стойчев наказа Пранди за нова победа на Тренто в Италия

Воденият от старши треньора Радостин Стойчев отбор на Итас Диатек (Тренто) постигна победа в шестия кръг на италианското първенство по волейбол за мъже. Тренто победи като гост Андреоли (Латина) с 3:0 (25:14, 25:22, 25:22) гейма след 76 минути. Отборът на Андреоли е воден от друг бивш селекционер на България Силвано Пранди. Матей Казийски записа 10 точки за победителите. Другият българин в Тренто Николай Учиков не се появи в игра. Топреализатор на мача стана титулярният диагонал на тима на Стойчев - Ян Щокър с 18 точки. Така световните кл...