11/14/12 18:35

Украйна успя да ни надвие

Българският национален отбор по футбол допусна поражение в последния си мач за годината, след като загуби с 0:1 от Украйна в София, предаде БГНЕС. Пред не повече от 1000 зрители на Националния стадион "Васил Левски", националният селекционер Любослав Пенев пусна по-голямата част от титулярите си със задачата тима да запише успех днес и да приключи годината с победа. Украинците, които откакто са в страната ни говорят как тази среща за тях няма значение, показаха доста сериозна мотивация и в крайна сметка ще се приберат у дома с положителен резултат след гостуването в София. Единственото попадение в мача пък падна в 33-ата минута. Александър Кучер засече на близката греда с глава центриране от ъглов удар и не остави никакъв шанс на стража Стоян Колев, който заместваше контузили...