11/18/12 20:27

Волфсбург с нова победа в ерата "пост-Магат"

Напускането на Феликс Магат като че ли „отпуши“ играчите на Волфсбург, които постигнаха класическа победа с 3:1 при гостуването на Хофенхайм в последен мач от 12-ия кръг в Бундеслигата. Магат подаде оставка след загубата с 0:2 преди 4 кръга, а оттогава под ръководството на неговия помощник Лоренц-Гюнтер Костнер „вълците“ записаха 4 победи (една от които срещу ФСВ Франкфурт за Купата на Германия – б.р.) и само едно поражение. Мачът започна чудесно за Волфсбург – след 7 минути игра японският дефанзивен халф Макото Хасебе простреля с глава вратаря...