11/18/12 00:24

Роджърс: Суперлативите са за отбора

Мениджърът на Ливърпул Брендън Роджърс бе изключително радостен от победата с 3:0 над Уигън, като заяви, че футболистите му са играли като отбор. След трудно първо полувреме срещу „латикс“, мърсисайдци намериха себе си през втората част и с два гола на Луис Суарес и един на Хосе Енрике взеха трите точки. „Мисля, че днес суперлативите са изцяло за отбора“, заяви северноирландецът. „Тимът игра невероятно, особено през втората част.“ „Луис реализира попаденията си по брилянтен начин, движението му отново бе изключително, но днес всичко опираше до ...