11/21/12 10:55

"Барселона", "Валенсия" и "Байерн" на осминафинал

„Барселона”, „Валенсия” и „Байерн Мюнхен” се класираха за елиминационната фаза на Шампионската лига след изиграването на мачовете от петия кръг на груповата фаза в четири от общо осемте групи на турнира. След като в ранния мач (от 19:00 българско време) във вторник (20 ноември) в група F БАТЕ Борисов загуби от френския „Лил” с 0:2, за да се класират напред, на „Валенсия” и „Байерн Мюнхен” им беше необходимо равенство и двата отбора го направиха – 1:1. Испанците играха с човек по-малко от 33-тата минута на мача, но поведоха в 77-та минута с гол на Фегули. Само пет минути по-късно Томас Мюлер изравни. В група H резервите на „Манчестър Юнайтед” загубиха при гостуването си на „Галатасарай” с...