11/28/12 23:49

Тотнъм нанесе четвърта загуба на Ливърпул

Отборът на Тотнъм Хотспър нанесе четвърто поражение на Ливърпул във Висшата лига през този сезон. В мач от междинния 14-ти кръг на шампионата „шпорите“ се наложиха с 2:1 на своя тим, въпреки че повечето възможности за гол бяха именно пред тяхната врата. Двубоят започна отлично за домакините, като тимът на Андре Вилаш-Боаш успя да излезе наред в резултата още при първата си сериозна атака към Пепе Рейна. След прекрасен пробив на Гарет Бейл, който пробяга близо 40 метра по лявото крило, топката бе центрирана успоредно на голлинията, а за Аарън Ле...