11/29/12 00:11

Фиорентина на четвъртфинал за Купата на Италия

Фиорентина се класира на четвъртфинал за Купата на Италия, след като се наложи с 2:0 над Юве Стабия. И двете попадения паднаха след почивката, но „виолетовите“ очаквано доминираха, и можеха да стигнат и до по-изразителен успех. В 52-та минута Харис Сеферович засече с глава центриране от корнер в мрежата на Юве. Стражът на гостите Андреа Секулин не успя да се намеси добре в 73-та минута, и остави на Ахмед Хегази да направи 2:0. Фиорентина е в страхотна серия, като няма загуба вече два месеца, като за последно усети вкуса на поражението през септ...