11/30/12 18:52

Жоазиньо излъга Ивелин Попов в дербито на Краснодар

ФК Краснодар стигна до драматична победа с 2:1 срещу Кубан в градското дерби от 18-ия кръг в руското първенство. Мачът имаше и солидна доза български привкус, тъй като бившите звезди на А група Жоазиньо и Ивелин Попов се изправиха един срещу друг. В края обаче радостта бе за бразилеца, който изигра много силен мач за своя тим. Попов също остана на терена за своя Кубан до последния съдийски сигнал, но само за да види от първа ръка инфарктния завършек на мача. След нулево първо полувреме гостите успяха да открият в 55-ата минута чрез Арас Озбилиз...