12/01/12 00:23

Осасуна се отлепи от дъното с успех над Райо

Осасуна постигна много ценна победа като домакин на Райо Валекано с 1:0 в срещата, която даде начало на 14-ия кръг в Ла Лига. Преди мача тимът от Памплона заемаше предпоследната 19-а позиция с едва 10 точки, докато гостите от Мадрид водят борба с Леванте, Бетис и Малага за местата, даващи право на участие в евротурнирите. Единственият гол в мача падна още в 6-ата минута, когато Енрике Сола получи отличен пас от Алваро Сехудо и без проблем преодоля вратаря Кобено. Макар че гостите опитаха всичко по силите си, за да изравнят, Осасуна като цяло дъ...