12/02/12 15:56

Берое с убедителна победа гледа към 1/4-финалите за Купата на България

Берое постигна убедителна победа с 4:0 срещу Локомотив Мездра в първия мач от осминафиналите на Купата на България. Мачът се игра на градския стадион в Стара Загора пред около 300 зрители. С класическата победа старозагорци са на крачка от класиране за четвъртфиналите на турнира. Берое игра много силно през първото полувреме, като домакините тотално надиграха своя съперник. Първата опасна ситуация пред вратата на Локомотив Мездра бе в 9-та минута, когато Тодор Христов стреля от границата на наказателното поле, но Юлиан Левашки успя да избие топ...