12/02/12 17:49

Зафиров: Сашо се срещна със съдията без да иска, движеха се в различни посоки

„Имахме нашите положения, но не успяхме да ги реализираме“, заяви треньорът на Черно море Адалберт Зафиров след тежката загуба от Левски с 0:4 в София в първи двубой от 1/8-финалите за Купата на България. „И при 1:0, и при 2:0 можеше да вкараме и да се върнем в мача, но рано допускаме голове и след това става по-трудно“, каза Зафиров и даде алтернативно мнение за ситуацията в 74-ата минута, при която бранителят Сашо Александров видимо нарочно блъсна нашумелия с вечерите си в Разград рефер Стефан Спасов и го свали на земята. „Сашо Александров се...