12/02/12 15:50

Платини и Анисе повалиха Чавдар, ЦСКА гледа към 1/4-финалите за Купата

С попадения на Мишел Платини и Абел Анисе ЦСКА постигна победа с 2:0 при гостуването си на втородизионния Чавдар Етрополе в първи мач от 1/8-финалите за Купата на България. Така до голяма степен "червените" си осигуриха място за следващата фаза на турнира. Треньорът на „червените“ Стойчо Младенов направи само една промяна спрямо състава, който разби Пирин Гоце Делчев с 5:0. Капитанът Тодор Янчев получи почивка, а на негово място в халфовата линия започна Бернардо Тенгариня. Очаквано срещата започна с натиск на ЦСКА, като още в 5-ата минута Скио...