12/04/12 00:10

Нюкасъл вкара 3 на десет от Уигън

Отборът на Нюкасъл прекъсна серията си от четири поредни загуби с успех над Уигън в отложен мач от 15-ия кръг на Висшата лига. Гостите от Уигън играха почти цял мач с десет човека, след като още в 12-ата минута бранителят Майнор Фигуероа фаулира Папис Сисе в наказателното поле. Звездата на „свраките“ Демба Ба превърна дузпата гол с мощен шут, а осем минути по-късно реализира и второто си попадение за вечерта. Въпреки численото си изоставане на терена, Уигън показа бойка игра, но домакините не позволиха да се стигне до изненада. Крайния резултат...