12/06/12 22:39

АЕЛ унизи Марсилия, Мьонхенгладбах писа тройка на лидера Фенербахче

Олимпик Марсилия инкасира изключително срамна загуба с 0:3 при гостуването си на АЕЛ Лимасол в последния си мач в Лига Европа за сезона, докато Борусия Мьонхенгладбах изпрати непоклатимия лидер в тази група С Фенербахче със звучно 3:0. В Кипър треньорът на французите Ели Боп реши да не рискува титулярите в сблъсък без значение и пусна доста от резервите си. Те издържаха цели 41 минути срещу вдъхновените домакини, които откриха след изпълнение на корне. Едмар центрира в наказателното поле, където Орландо Са надскочи всички и стреля с глава. Топк...