12/06/12 20:35

Левски удари Галил с 87:79, Маринович с 32 точки

Марко Маринович отбеляза забележителните 32 точки при победата на Левски с 87:79 (27:16, 19:15, 25:23, 16:25) срещу Галил Гилбоа в среща от Балканската лига, с което се изкачи на четвърто място в група "А". Софийският гранд е с актив от седем точки, докато израелците са лидери с три повече. Левски, който е с два мача по-малко от съперниците си, се изправи срещу Галил в повторение от миналогодишния финал на Балканската лига, но този път стигна до изключително лесна победа срещу шампионите. Разликата на полувремето беше цели 15 точки в по...