12/16/12 20:10

„Чуковете“ не се пропукаха под натиска на Уест Бром

Уест Хем успя да удържи нулево равенство при гостуването си на Уест Бромич от 17-ия кръг на Висшата лига. „Дроздовете“ отчаяно желаеха да прекъсната серията си от три последователни загуби с победа, но въпреки многобройните положения пред вратата на Юси Яскелайнен, финландският страж си пое обратно към Лондон със суха мрежа. Въпреки огромното си превъзходство, особено след почивката, играчите на Стив Кларк бележат очевиден регрес в изявите си, като за трети пореден двубой не успяха да отбележат гол. Първата реална опасност пред вратата на гости...