12/18/12 19:19

“Хасково 2012″ с втора поредна домакинска победа. Пълен запис на срещата гледайте утре от 20:00 часа по ТВ Рекординг

Радостта на отбора след изстраданата победа

Отборите на “Хасково 2012″ и “Монтана” спретнаха зрелищен мач, в който дейно участие взе и главния съдия Младен Марков.

Срещата започна повече от добре за хасковлийки, които до края на първата част дръпнаха в резултата с 7 точки. С добра и комбинативна игра момичетата на Елена Станкова завършиха частта при 24:17 т. Втората четвърт “Хасково 2012″ започнаха също по- концентрирано от гостите от “Монтана” и в даден момент водеха с 15 точки разлика. На полувремето домакините се оттеглиха с 10 т. разлика при 42:32. През по- голяма част от третата четвърт тимът воден от Елена Станкова поддържаше разликата от 10 т. , но доста спорни съдийски решения смъкнаха разликата до 5 точки и частта завърши при 60:55. Истинска драма бе последната четвърт, в която разликата в резултата бе сведена само до 3 точки. В крайна сметка след драматичен финал хасковлийки победиха с 78:75 т.

Публиката също не спря да подкрепя своя отбор, който постигна втора поредна домакинска победа, след тази срещу “Рилски спортист”.

Подробности за развоя на срещата гледайте утре вечер в новините на ТВ Рекординг. Пълен запис на двубоя можете да гледате веднага след централната емисия новини в 19:30 часа.