01/06/13 21:11

Младежите отново изпуснаха Спартак в края

Спартак Плевен зарадва феновете в зала "Балканстрой" с трета победа пред собствена публика, и общо четвърта през сезона, след 86:76 срещу младежкия национален отбор Теси. Подобно на първия мач между двата състава, в зала "Триадица", където плевенчани записаха единствената си досега победа навън, двубоят се реши в последната четвърт. Първото полувреме бе напълно равностойно, и завърши 38:38. Младежите започнаха много силно, и в един момент дори водеха с 10 точки през първата четвъртина. След като Спартак успя да изравни обаче, играта тръгна кош ...