01/07/13 00:05

Атлетико изпусна победата срещу Майорка и увеличи пасива си от Барса на 11 точки

Атлетико Мадрид започна по неуспешен начин 2013 година, след като завърши 1:1 като гост на Майорка в мач от 18-тия кръг на Примера дивисион. „Дюшекчиите“ могат да съжаляват за загубените точки, тъй като до 87-а минута водеха и уверено бранеха своята преднина. През първото полувреме на „Иберостар“ двата отбора играха равностойно като положения пред двете врати почти нямаше. Гол най-сетне падна в 72-а минута, когато Раул Гарсия бе точен и изведе Атлетико напред в резултата. Изглеждаше, че гостите ще успеят да задържат ценната победа, когато в 87-...