01/07/13 23:37

Евертън чака Марто Петров и ко или Съндърланд

Евертън се класира за четвъртия кръг в турнир за ФА Къп. „Карамелите“ победиха с 5:1 като гост тима от Втора лига на Англия Челтнъм. Мърсисайдци вече чакат победителя от Болтън на Мартин Петров и Съндърланд, които през уикенда завършиха наравно и ще преиграват. Евертън вкара две попадения още преди почивката, чрез Ники Йелавич в 12-та и Лейтън Бейнс от дузпа в 21-та минута. Малко след подновяването на играта падна още един безответен гол – в 49-та минута дело на Леон Озман. Домакините върнаха един гол в 51-та минута чрез Ръсел Пен за 1:3. До кр...