01/29/13 22:43

Абсурдна драма прати Лацио на финал за Купата на Италия

В истински сценарий на Хичкок се превърна мачът-реванш от полуфиналния двубой между "Лацио" и "Ювентус". След като в първата среща двата тима завършиха 1:1, сега "Лацио" спечели с 2:1 след гол в 93-тата минута, след като преди това Старата госпожа изравни в 92-рата. Така орлите очакват победителя от другия полуфинал между "Рома" и Интер", като там вълците имат аванс от 2:1, а реваншът ще се играе на 17 април от 21:45 часа в Милано. Мачът беше изключително нервен, като през първото полувреме почти нямаше положения. За сметка на това споровете изобилстваха – още преди да са минали десет минути Мирко Вучинич влезе много добре отдясно в наказателното поле, поведе си малко дълго топката, но Федерико Маркети излезе и го спъна. Дузпа, обаче, не беше дадена и това веднага напомни за събот...