01/29/13 08:30

Митко Ценов - втори на „Бели крос" в Белград

Продължава доброто представяне на международно ниво на мездренския лекоатлет Митко Ценов в кросовите бягания. След като в края на м. г. стана вицеевропейски шампион за юноши в тази дисциплина, състезателят на СК Атлет финишира втори при мъжете в 46th International White Cross в Белград - спортна проява от престижната верига European Athletics Cross Country Permit Races на Европейската федерация по лека атлетика (ЕАА). 19-годишният национал пробяга дистанцията от 8000 м за 25:37.7 мин., финиширайки на по-малко от секунда след победителя Бене Бар...