02/01/13 10:40

Дузпи решиха осминафинал на зимния турнир по футбол във В. Търново

Дузпи решиха последната от четирите осминафинални срещи от програмата на зимния турнир по футбол във В. Търново, които се играха снощи. Отборите на  „Фортуна" и „Долапчиеви" не успяха да се победят в редовното време, завършвайки 2:2 и се наложи да приключат спора с удари от бялата точка за определяне на крайния победител. При тях по- точни бяха изпълнителите на "Долапчиеви", вратарят им Ивелин Бонев заключи рамката, и с общ резултат 6:4 се класираха за четвъртфиналите. В редовното време тимът на два пъти повеждаше в резултата, чрез Александър А...