02/01/13 18:26

Лазов загуби при дебюта си, Финландия изравни серията

При дебюта си за България Александър Лазов загуби своя мач на сингъл и Финландия изравни резултата във втора група на Евро-африканската зона за Купа „Дейвис“. Нашият тенисист отстъпи с 6-7(4), 3-6, 4-6 на 494-ия в света Мике Континен. Заради този развой на мача нищо чудно утре Григор Димитров да играе и на двойки, въпреки че първоначално бе заявено тандемът ни да бъде Димитър Кузманов и Тихомир Грозданов. Срещу първата ракета на Финландия у нас Лазов имаше шанс да затвори първия сет в своя полза, но във тайбрека Континен показа доста по-агрес...