02/03/13 18:14

Тежка загуба за Ники Михайлов и Твенте в Холандия

Българският национален вратар Николай Михайлов претърпя изразителна загуба с 2:4 при домакинството си на Утрехт от 21-ия кръг в Ередивизи. Гостите успяха да дръпнат с 2:0 още преди почивката, когато точни бяха Йенс Тоорнстра в 32-ата и Якоб Муленга от дузпа в 45-ата минути. Наказателният удар бе съпроводен и с директен червен картон за Расмус Бенгтсон, което остави Твенте в намален състав след почивката. Въпреки това домакините намалиха в 56-ата чрез Душан Тадич, но десет по-късно Дейв Бултхюс нправи 3:1. Тадич отново бе точен в 73-ата, този пъ...