02/05/13 08:20

Леброн измъкна Маями срещу последния в НБА

Малко преди All Star Weekend-а в НБА лидерът на „Маями Хийт” Леброн Джеймс за пореден път доказа защо беше избран за MVP на миналия сезон в лигата като собственоръчно извади отбора си от калта срещу „Шарлот Бобкетс” за победата с 99:94 в „Американ Еърлайнс Арена”. Леброн направи 31 точки (смъртоностните 13 успешни от 14 опита за стрелба от игра), 8 борби и 8 асистенции, като пое контрола в средата на последната четвърт и провокира серията от 8:0 точки в този период, с коят „Хийт” се откъснаха в резултата, който до този момент се движеше опасно равностойно. Освен Джеймс впечатление в мача направи и играта на Крис Бош, който наниза 23 точки и показа, че излиза от летаргията, която го беше обхванала през първата половина на сезона. За гостите ...