02/07/13 15:10

Маями свали Хюстън на земята

След като само преди един ден „Хюстън Рокетс” изравниха рекорда за най-много тройки в един мач в НБА, „ракетите” се сблъскаха с реалността и записаха загуба със 108:114 при гостуването си на шампионите „Маями Хийт”. В „Американ Еърлайнс Арена” звездите на „горещите” Леброн Джеймс и Дуейн Уейд записаха по 32 и 31 точки съответно, като комбинираният им процент на стрелба от игра беше над 55%. Леброн пък има стрелба от игра от 60% за последните си три мача. За гостите Джеймс Хардън се отличи с 36 точки и 12 борби. Решаващият момент в мача дойде при 2:29 минути преди края, когато при резултат 104:101 за „Хийт” Шейн Батие наниза тройка и отказа „Хюстън” от мераците им за завръщане. А „ракетите” тоз...