02/13/13 10:46

Шести пореден успех за Маями, Крал Джеймс влезе в историята

Шампионът Маями Хийт записа шеста поредна победа в Националната баскетболна асоциация (НБА), след като надигра Портланд със 117:104. „Горещите“ се оттеглиха с пасив от 14 точки на полувремето, но със серия от 38-10, започнала през втората четвърт, успяха да обърнат развоя на мача. Пореден силен мач направи голямата звезда ЛеБрон Джеймс. Шестицата на Хийт за шести пореден двубой вкара поне 30 точки, като във всяка един от тях успеваемостта му при стрелбата не падна под 60 процента. Постижението е рекорд за НБА, като Джеймс задмина имена като Ейд...