02/19/13 20:45

Лудогорец с първа победа в Испания

/КРОСС/ Шампионът на България Лудогорец изигра срещу Спартак (Москва) най-силната си контрола по време на подготвителния лагер в Испания и заслужено победи руския гранд с 2:1. Попаденията за орлите реализираха Станислав Генчев и Роман Безяк, а между тях изравни Ананидзе. Разградчани бяха по-добри през почти всичките 90 минути, а в края на проверката имаха шанс дори да разгромят своя именит съперник, но сериозни пропуски направиха Марселиньо и Мирослав Иванов, а съдията подмина и нарисувана дузпа в полза на Лудогорец. Разградчани поведоха в резултата чрез Станислав Генчев още в 5-та минута. Халфът се възползва от лошо изчистване на руския страж Ребров и след шут от 13-14 метра заби топката под гредата.