02/20/13 19:17

Ния Димитрова седма на 12.5 км. на Европейското по биатлон в Банско

Българката Ния Димитрова се класира на седмо място в индивидуалната надпревара на 12,5 километра при девойките до 19 години на Откритото Европейско първенство по биатлон в Банско, което стартира днес. Димитрова допусна единствените си две грешки в първата от четирите стрелби и завърши с време 45:24.7 минути. Шампионка убедително стана Ане Шевалие от Франция, която направи само една грешка на огневия рубеж при последната си стрелба и финишира 43:05.1 минути, информира biathlon.bg. Втора на 55.7 секунди завърши Елена Анкудинова (Русия) с две греш...