02/23/13 20:05

Рен се измъкна сух срещу Сошо

С гол две минути преди края на редовното време Рен стигна до 2:2 при домакинството си на Сошо от 26-ия кръг на френския шампионат. Домакините пропиляха нов шанс да се вклинят в зона „Лига Европа“, като на два пъти трябваше да се връщат в мача. В 21-ата минута играещият като преотстъпен от Волфсбург Джовани Сио откри резултата за Сошо, но само 13 по-късно защитникът Джон Бойе изравни. През втората част отново гостите успяха да поведат, като този път точен бе Себастиан Корхиа. Бранителят отбеляза след пас на Будебуз в 56-ата и Рен хвърли доста ус...