02/23/13 09:27

Ще си върне ли Барселона самоуважението?

Отново е събота и идва футболното предястия, обещаващо гол след гол. Затова е време за почивка и забавление. Започваме с Примера Дивизион. Барселона – Севиля, 23:00 часа След неочаквания крах през седмицата срещу „Милан” и угрозата от отпадане още на осминафинал в Шампионската лига, „Барселона” ще трябва да възстановява самочувствието си в домакинството на „Севиля”. В мача срещу росонерите нагледно беше показано как магьосникът Лео Меси може да бъде спрян – с плътна персонална защита и подсигуряване от съотборник. Но в Испания такъв стил реално не практикува нито един отбор и предпочитаната зонова игра отдавна не е проблем за Меси и компания. Както читателите на Actualno.com добре знаят от редовните ни футболни обзори „Барселона&r...