03/07/13 18:59

Колина: Абсолютен червен картон за Нани, Чакър направи само една грешка

Бившият елитен рефер Пиерлуиджи Колина изказа мнението си относно съдийството на турския арбитър Джунеит Чакър по време на сблъсъка между Манчестър Юнайтед и Реал Мадрид от Шампионската лига, спечелен от испанците с 2:1. Двубоят предизвика истинска полемика след спорните отсъждания на съдията, който при резултат 1:0 в полза на домакините, изгони полузащитника на „червените дяволи“ Луиш Нани. Според Колина обаче, решението на Чакър е било абсолютно правилно. Само няколко минути по-късно след червения картон на португалеца, турският рефер остана ...