03/09/13 19:53

Локомотив Пд спря добрата серия на Литекс

Отборът на Литекс си върна третата позиция в А група, въпреки че записа равенство 2:2 с Локомотив Пловдив. „Оранжевите“ бяха по-активният тим в мача от 17-я кръг на шампионата, който се игра на Градския стадион в Ловеч, но независимо от това гостите от Пловдив спряха победната серия на Литекс, които имаха записани четири поредни успешни двубоя в първенството. Домакините откриха резултата само след 10 минути игра. Исмаил Иса се разписа за 1:0, след чудесен пас на Георги Миланов. Гостите наобиколиха съдията, заради съмнения за засада, но реферът ...