03/10/13 23:39

Интер и Лацио с изненадващи загуби в Италия

Отборите на Интер и Лацио допуснаха изненадващи загуби в мачовете си от 28-ия кръг на италианския шампионат. „Нерадзурите“ отстъпиха на своя „Сан Сиро“ с 0:1 на Болоня, докато Лацио, също като гост, падна от Фиорентина. Така двата тима се отдалечиха на четири точки от третото място, което се заема от Милан. Болоня, който преди мача си срещу Интер се намираше на две места от зоната на изпадащите, взе важните три точки благодарение на гола на Алберто Джилардино. Бившият нападател на Милан се разписа в 57-ата минута, но попадението му се оказа скъ...