03/10/13 15:10

ЦСКА спечели срещу Черноморец, но не убеди с игра

В мач от 17-ия кръг на „А” група отборът на ЦСКА успя да победи като домакин "Черноморец" с 2:0 и донякъде да се стабилизира в преследване на третото място в шампионата. Преди срещата стана ясно, че участие няма да вземат Иван Бандаловски, който стана капитан на червените след напускането на Тодор Янчев, както и Мишел Платини. Информацията за тях беше, че имат физически проблеми, но не стана ясно какви и дали просто Миодраг Йешич не ги е извадил, защото му противоречат. Бандаловски беше и виновен за двата гола на Армандо Ваюши в дербито с „Литекс”. Мачът започна с по-активна игра на ЦСКА и още в 3-тата минута Сержиньо сложи топката на главата на Варела, но от близка дистанция той стреля в аут. Бургазлии обаче отговориха с хубава атака отляво и мощен шут на Крум Ст...