03/11/13 17:45

Вилаш-Боаш: Загубата от Ливърпул ще ни бъде обеца на ухото

Мениджърът на Тотнъм Андре Вилаш-Боаш заяви, че очаква неговият тим да стъпи бързо на крака след поражението от Ливърпул (2:3), което претърпя в неделя. Загубата сложи край на победната серия за „шпорите“ във Висшата лига и ги оставя на две точки пред четвъртия Челси, който има и мач по-малко. „Допуснахме някои грешки, каквито обикновено не правим“, каза португалският специалист. „Няма перфектни мачове за който и да е отбор, но мисля, че този трябва да ни служи като образец за в бъдеще.“ „Все пак имаме чудесна възможност да продължим напред в Л...