03/11/13 23:31

Сарагоса и Гранада извъртяха самоубийствен хикс

Сарагоса и Гранада не успяха да си отбележат голове и закономерно сложиха точка на 27-ия кръг в Ла Лига с безлично 0:0. Резултатът не помогна на нито един двата тима, които са здраво са замесени в борбата за оцеляване. През редките моменти в първата част, когато играта не бе накъсана от фаулове, играчите на Гранада показаха малко по-голяма вариативност в атака и в 20-ата минута Одион Игало стреля опасно с глава- Ударът му обаче срещна гредата, а защитата на домакините успя да избие. Това доведе до някакъв опит за реакция от Сарагоса, но единств...