03/16/13 21:09

Добруджа се върна във волейболния елит след 11 години!

Мъжкият тим на ВК”Добруджа 07” спечели виза за Суперлигата, след като в 16 кръг на първенството се наложи с 3:2 гейма над отбора на Инвестбанк Тетевен Волей. Така два кръга преди края на полусезона стана ясно, че през есента добричлии ще играят в групата на най-силните български отбори след 2002 година, когато за последно бяха там. Добруджа 07 победи Тетевен в двучасов нервен мач с много обрати. Гостите се наложиха с 25:23 в първия гейм след разконцентрирана игра и слаб начален удар на домакините. В следващите два гейма момчетата от Добрич сраз...